top

Jobba som utbildare hos oss!

Nu söker vi på Stockholm City Trafikskola dig som vill jobba som utbildare inom Introduktionsutbildning, Riskettan och YKB.

Vi söker i första hand dig som redan är behörig utbildare inom dessa områden. Saknar du praktisk erfarenhet är vi givetvis med och stöttar och skapar förutsättningar för fortbildning. Det viktigaste är att du har den behörighet som krävs.

Vad kan vi erbjuda?

Hos oss får du chansen att arbeta hos Stockholms trevligaste trafikskola mitt i City. Vi är en professionell och etablerad utbildare med lång erfarenhet och massor av kunskap inom introduktionsutbildningen, riskettan och risktvåan. I snitt utbildar vi cirka 200 st deltagare varje vecka. Här får du stora möjligheter att utvecklas i yrket!

Anställningen gäller:

  • Deltid eller heltid.
  • Lön mellan 20 000 – 30 000 kr / månad.
  • Arbetstid 28 timmar i veckan.
  • Vi erbjuder även arbete mot provision eller konsultarbete.

elever-skolan

Låter det intressant?

Fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret här nedanför och skicka till oss direkt. Berätta om dig själv och vilka erfarenheter du har av yrket – samt behörigheter.

Har du frågor kan du även ringa 0707510206, Riyad Racho. Det går även bra att skicka ett sms om du inte får något svar.

Skicka din ansökan direkt:

Ditt namn

Din epost

Ditt telefonnummer

Berätta om dina erfarenheter/behörighet